Střípky

Dnes jsem zjistil, že se mi tu a tam hromadí pár fotek, které nikam nepatří, ale je škoda je nezveřejnit. Založil jsem tedy takovou podkategorii, kterou jsem nazval STŘÍPKY, kde budou tyto záběry publikovány. Doufám, že se Vám budou líbit.

čtvrtek 15.05.2008 15.05.2008 00:00:00 publikovaný události s kamarády a přáteli Jenda

I když jsem to prvně neměl zcela v úmyslu, asi Vám poskytnu malý výklad k fotkám. Nejdříve totiž vznikla směsice asi pěti fotek a to jsem si říkal, že není potřeba jakýchkoliv slov. Postupně ovšem přibývaly a teď je z toho velká směs, která je hodna nějakého uspořádání. Takže:
Na prvních fotkách je znázorněn pobyt Jakuba v Praze. Jde vlastně o dvě akce. Jedna se pořádala den před štědrým večerem a ta druhá nedávno, asi začátkem května.
Následuje několik záběrů z chaty. To malé, černé, chlupaté s trubkou na hlavě je naše Barunka, která se rozhodla státi se pokrývačem.
Pak mí drazí rodiče na návštěvě u mne...
Pár záběrů z návštěvy Lucky
Sraz s bývalými kolegy, kde jsem byl prohlášen za kravaťáka a když jsem prohlásil, že již nemůžu pít pivo takovou rychlostí, jako dříve (druhý den jsem šel do práce), bylo na mne pohlíženo jako na vyvrhele.
Slovenští Beatles na Plese dobrovolných hasičů
Kamarádi z vojny, Taťka (vlevo) a profesor, s kterými jsme si dali za úkol pořádání pravidelných měsíčních srazů - zatím plníme.
Zajíždění nových pomocnic na chatě - dřeva, třeste se!!!
A nakonec hodně stará fotka, kdy jsem velmi rád přijal pozvání Frantíka do Příbrami. Využili jsme muzejního dne a procestovali několik expozic na příbramsku.
Pokračování příště...

Hodnocení

Zpracování článku (jak je článek čtivý)

nehodnoceno
článek je starší 3 měsíce a nelze jej hodnotit

Věrohodnost článku (jak odpovídá článek skutečnosti)

nehodnoceno
článek je starší 6 měsíce a nelze jej hodnotit

Komentáře

Komentář můžete vložit i jako nepřihlášený uživatel.

CAPTCHA Image

K tomuto článku dosud nikdo nevložil komentář.

Fotogalerie