svátek má Slavomírpondělí 22. leden 2018
úvod

Projekt písemného a obrazového projevu mé maličkosti s cílem dokumentace událostí, setkání a akcí, přibarvený notnou dávkou nadsázky.

  • Css Template PreviewŠvagři
  • Css Template PreviewNeplánovaný a velmi vyvedený výlet v Sedmihorkách
  • Css Template PreviewNávrat posádky s jejich rodinami na Suchý Vrch
  • Css Template PreviewZbořený Kostelec s Mildou
  • Css Template PreviewUpside down aneb kote gaeshi
  • Css Template PreviewPutování po jižních Čechách
  • Css Template PreviewPrvní pochod, poslední se standartou

aktuální články

Jak jsme zahráli full house - Poslední štych (2. díl)

21.01.2018dobrá práce

Ani v sobotu samozřejmě nepřipadalo lenošení v úvahu. Já, čilý, odpočatý a plný sil (bodejť ne, když jsem spal skoro deset hodin) jsem spolu s Luckou (ta sice spala méně, ale už nízkoodpočinkovému režimu přivykla) a dětmi obsadil spodní patro. Vyčkávali jsme tam oživení chaty. To přišlo celkem v brzo. Jasným cílem dnešního dne bylo úspěšné absolvování Ježíškovi cesty. Opět jako militantní uskupení jsme se vydali na Boží Dar.

celý článek

další články+ 1

Jak jsme zahráli full house - Rozehrání partie (1. díl)

24.12.2017vynikající

Všechny milovníky hazardu, karetních her a pokeru zvláště si hned na úvodu dovolím upozornit, že článek nepojednává o dramatickém dění u kulatého, plátnem potaženého stolu, zkoumání protivníkova výrazu anebo percentuálním vyjádření šance na výhru. Nic tak napínavého a vzrušujícího. Na řádcích níže najdete události během rodinného setkání příslušníků aktivních záloh a jejich rodin. Že Vás to nezajímá, že to vypadá nudně? Vypadá, ale rozhodně to nudné nebylo.

celý článek

Jak jsem hlídal pana plukovníka, aneb ebonitové tyče - Pekelná služba (3. díl)

17.12.2017dobrá práce

Na předposlední den cvičení (ještě, že jen na ten jeden) nám vyšla sedmihodinová strážní služba. Sice to není nic akčního, ale přeci jen, jsme rota strážní, takže skoky padákem anebo střílení raket není naším denním chlebem. Naše zelené družstvo (tak jsme byli hned na počátku dekorováni) mělo zajišťovat vjezd na základnu a hlídat autopark od sedmé hodiny ranní. Hned po snídani (k té byl již konečně tolik očekávaný tvarohový závin) jsme se v tvaru přemístili k plátěnému stanu, který představoval strážnici. Protože dodržování obecných směrnic strážní služby jsme považovali za nejdůležitější, zastavili jsme před vchodem a odkašláním na sebe zkoušeli upozornit. Přeci jen, vlézt na strážnici bez ohlášení nám připadalo trochu neomalené.

celý článek

Zobrazit články

aktuální fotogalerie

Setkání AZ, Abertamy

24.12.2017

přejít na fotogalerii

Ebonite Javelin, Doupov

02.12.2017

přejít na fotogalerii

Spartan Race, Litovel

06.10.2017

přejít na fotogalerii

Zobrazit fotogalerie
Chcete odebírat novinky mailem?
přihlášení odběru novinek

Jakožto neregistrovaný návštěvník máte možnost být informován o novinkách na webu. Stačí vyplnit do tohoto formuláře Vaší emailovou adresu a odeslat. Poté obdržíte do Vaší schránky odkaz, na který stačí kliknout a tím bude registrace odběru dokončená.

Před odesláním prosím vyplňte i kontrolní součet protirobotího opatření.