svátek má Jaromírneděle 24. září 2017
úvod

Projekt písemného a obrazového projevu mé maličkosti s cílem dokumentace událostí, setkání a akcí, přibarvený notnou dávkou nadsázky.

  • Css Template PreviewPodzimní úklid s tatíkem
  • Css Template PreviewZbořený Kostelec s Mildou
  • Css Template PreviewJosefův pramen
  • Css Template PreviewNeplánovaný a velmi vyvedený výlet v Sedmihorkách
  • Css Template PreviewS Mírou na cyklovýletě
  • Css Template PreviewRychlý přesun s těmi nejrychlejšími z nejrychlejších
  • Css Template PreviewV kuchařském objetí

aktuální články

Jak jsme odpočítávali 79 hodin - Zužitkovat, co jsme se naučili (3. díl)

19.09.2017vynikající

Jak jsem již předeslal minule, vstávat se mi rozhodně nechtělo. Na obloze nebylo po slunci ani stopy, nos (jediné, co mi koukalo) jasně hovořil o nízké teplotě a organismus volal po delším a pohodlnějším spánku. Ale nešlo zahálet. Obavy z nevylezení a pozdního příchodu na nástup mi však nedovolily se ve spacáku déle zdržovat. Shodit ze sebe teplé doplňky (nemyslím růžovou spodničku) jsem zatím nepovažoval za nutné. Naopak jsem si navíc kolem krku obalil šálu. Než se bude něco dít, snad bych mohl skousnout nějakou drobnost z nafasované krabice.

celý článek

Jak jsme odpočítávali 79 hodin - Jak jsme se učili přežít (2. díl)

17.09.2017vynikající

Když pominu krátké, neplánované, noční vstávání (ano, už jsem starší pán), spal jsem jako nemluvně až do zvuku budíku. Ten jsem měl nařízen s velkou časovou rezervou. Jednak jsem chtěl mít poslední kontakt s teplou vodou na pár dní a za druhé mě lákal automat na kafe. Vše, co jsem si přecevzal stihnout, jsem stihl. Pár minut před sedmou hodinou ranní jsem spočinul, stejně jako mnoho jiných, na malém plácku před ubytovnou a očekával jsem nástup. Bohužel ne všichni byli v řízení budíku obezřetní a v pochodovém tvaru zelo mnoho mezer. Já, jakožto nespolehlivější (samozřejmě vtip, jako nejnepotřebnější) jsem byl vyslán, abych oběhl dva páry chybějících. Sype nám to 56.

celý článek

další články+ 1

Jak jsme začali chodit Pohodáčky

10.09.2017vynikající

Nejednou se mě Lucka ptala, jestli si společné pochody s Lukášem užíváme, když se večer nezapojíme do společnosti, která se kolem setkání vytvoří, ráno trháme startovní pásku pět minut před začátkem a do cíle se řítíme co nám síly stačí. Nad krásami krajiny se nepozastavujeme, místní památky a zajímavá místa nenavštěvujeme a doprovodné akce nás nechávají chladnými. A o post-pochodových aktivitách se toho taky nedá moc říci. Shrnuto a podtrženo, jejími slovy si pochodování neužíváme. Zapnout měření, šlapat, vypnout měření, sbalit medaili a hurá domů. Když se na to zpětně podívám, vlastně měla pravdu.

celý článek

Zobrazit články

aktuální fotogalerie

Chlapská jízda na Šumavě

06.09.2017

přejít na fotogalerii

Dovolená Krkonoše, Vrchlabí, přehrada

29.07.2017

přejít na fotogalerii

další fotogalerie+ 3

Toulky s Lukášem, Praha

13.07.2017

přejít na fotogalerii

Zobrazit fotogalerie
Chcete odebírat novinky mailem?
přihlášení odběru novinek

Jakožto neregistrovaný návštěvník máte možnost být informován o novinkách na webu. Stačí vyplnit do tohoto formuláře Vaší emailovou adresu a odeslat. Poté obdržíte do Vaší schránky odkaz, na který stačí kliknout a tím bude registrace odběru dokončená.

Před odesláním prosím vyplňte i kontrolní součet protirobotího opatření.