svátek má Nikolapondělí 20. listopad 2017
úvod

Projekt písemného a obrazového projevu mé maličkosti s cílem dokumentace událostí, setkání a akcí, přibarvený notnou dávkou nadsázky.

  • Css Template PreviewPodzimní úklid s tatíkem
  • Css Template PreviewCyriloMetodějoHusovské Jeseníky
  • Css Template PreviewSlapy poprvé
  • Css Template PreviewLegionářský pochod pod vlajkou 111. u Bystřice
  • Css Template PreviewPod nejvyšší horou naší republiky
  • Css Template PreviewJizerská pětka v akci
  • Css Template PreviewŠvagři

aktuální články

Jak jsem si hrál na Sparťánka - Jen dávat levou za pravou (2. díl)

04.10.2017vynikající

Rázem ze mě všechno spadlo. Už jsem se nemohl zaobírat tím, jestli to zvládnu, či ne. Celou svou myslí jsem se upínal jen na to, abych dával levou nohu před pravou a pravou před levou. Samozřejmě jsem neběžel. Můj pohyb by se dal definovat jako lehký poklus. Přede mnou utíkalo zhruba stovka nadšenců, my byli skupinkou na samotném chvostu. Nemluvil jsem, srandu jsem si nedělal, ani jsem neremcal (to je co říct), jen jsem si hlídal Andreje klusajícího vedle mě a funěl. Aby nedošlo k omylu, já jsem neudržoval jeho tempo. On udržoval moje :).

celý článek

Jak jsem si hrál na Sparťánka - Až na dno (1. díl)

02.10.2017vynikající

Jako se u někoho rodí nejlepší nápady při relaxování v lázni, já se přimotám k nejneuvěřitelnějším výzvám většinou v hospodě. A u dobrodružství s Andrejem tomu nebylo jinak. Rozhodně se nechci vracet k setkání s bývalým kolegou (a některými současnými), protože to dopadlo katastrofálně. Pro mě. Ale vzpomínám to tu, protože během plodné konverzace a několika litrů netypických, zato vysoko-stupňových, piv se Andrej zmínil o své účasti na Spartan race. Kdo netuší oč se jedná, tak v kostce je to závod pro drsňáky, silné a vysportované jedince s velkou fyzickou připraveností. Do té chvíle jsem znal pouze jediného člověka, který se upsal. Lucčiného bratra. Ten na to půl roku trénoval běh. Ostatní nemusel, protože několik desítek let každý den posiluje. Po finiši se nechal slyšet, že to byl záhul.

celý článek

Jak jsme odpočítávali 79 hodin - Finiš narychlo (4. díl)

24.09.2017vynikající

Lehce jsme se pár desítek minut vydýchali, já jsem si posbíral výstroj (jako sluchátko a lopatka) a provedli jsme kontrolu zbraní. I po náročné noci jsme všichni disponovali jednou útočnou puškou a čtyřmi zásobníky. I když jsem se snažil zuřivě navázat kontakt s "Chánem 78" (velitel čety), nedařilo se mi to. Během boje jsem se k tomu nějak nedostal a teď byla frekvence tichá. Již nebojově jsme učinili další pokus naskládat se do Tatry (tentokrát bez přepadu), uvelebili se na lavičkách a po ujetí několika metrů jsme posbírali diverzanty a i velitele.

celý článek

Zobrazit články

aktuální fotogalerie

Spartan Race, Litovel

06.10.2017

přejít na fotogalerii

Chlapská jízda na Šumavě

06.09.2017

přejít na fotogalerii

Dovolená Krkonoše, Vrchlabí, přehrada

29.07.2017

přejít na fotogalerii

další fotogalerie+ 3
Zobrazit fotogalerie
Chcete odebírat novinky mailem?
přihlášení odběru novinek

Jakožto neregistrovaný návštěvník máte možnost být informován o novinkách na webu. Stačí vyplnit do tohoto formuláře Vaší emailovou adresu a odeslat. Poté obdržíte do Vaší schránky odkaz, na který stačí kliknout a tím bude registrace odběru dokončená.

Před odesláním prosím vyplňte i kontrolní součet protirobotího opatření.