svátek má Albertstředa 21. listopad 2018
úvod

Projekt písemného a obrazového projevu mé maličkosti s cílem dokumentace událostí, setkání a akcí, přibarvený notnou dávkou nadsázky.

  • Css Template PreviewU jedné z Londýnských panoramat
  • Css Template PreviewPodzimní úklid s tatíkem
  • Css Template PreviewZbořený Kostelec s Mildou
  • Css Template PreviewZápad slunce na Ischii
  • Css Template PreviewPředvánoční sraz
  • Css Template PreviewZasloužený odpočinek po výšlapu Medvědí soutěsky
  • Css Template PreviewStředověk u Warwicku

aktuální články

Velký výlet po Třeboňsku - Když k nám zavítala Anička (5. díl)

19.11.2018vynikající

Ani jsme se nenadáli a byli jsme v polovině dovolené. To přinášelo smutnou skutečnost, že máme polovinu za sebou, ale radostné bylo, že nás čeká ještě druhá polovina. A navíc, ve středu jsme očekávali návštěvu. Anička, která trávila s Martinem poblíž cyklodovolenou, se s námi rozhodla trávit den. Hned po snídani jsme holky vypustili na zahradě. Zatímco tam tůrovali své stroje a drandili sem a tam, ostatní obyvatelé penzionu se připravovali, stejně jako každý den, na vyjížďku. Celá parta asi pěti rodin, dávala hned od prvního dne najevo jistou náklonnost k našim holkám. Včetně majitele penzionu. Asi z toho důvodu pan majitel nainstaloval, když nás viděl venku, na trám stříšky houpačku. Ta měla u holek neuvěřitelný úspěch. Odrážedla skončila během vteřiny u plotu a už se oba drobečkové dožadovaly kývavého pohybu. Na pár desítek minut bylo o zábavu postaráno. Před odjezdem do Třeboně, kde jsme měli s Aničkou sraz, jsme ještě s holkama nasbírali kytičky pro maminku.

celý článek

Velký výlet po Třeboňsku - Hrad a (ne)zámek (4. díl)

15.11.2018vynikající

Třikrát čaj, jednou káva, snídaně u stolu. Dopoledne jsme holky znovu odvedli do lesa, aby si rozšířili hrudní košíčky a nasáli do jejich plic trochu nezkaženého vzduchu. Ovšem krom nasávání jihočeského kyslíku by se akce dala pojmenovat "sběr klíšťat". I když naše cácorky tentokrát nebrouzdily houštinami, protože borůvky už byly vybrané, ale ťapkali způsobně po pěšině, stejně Lucka po několika minutách strávených pod korunami stromů našla na Julince obávaný hmyz. Nechtěla se nám riskovat titěrná práce s vytáčením (jak klíštěte tak následně Julči) a tak jsme se otočili na podpatcích a vrátili se.

celý článek

Velký výlet po Třeboňsku - Špuntárium (3. díl)

03.10.2018vynikající

Za uplynulé dva dny nám ranní procedura šla nádherně od ruky. Kafe, čaj, snídaně, všechno bylo ve chvilce hotovo. Navíc, i když měl stůl v kuchyni přístupné pouze dvě židle, snídali jsme pohromadě. Vzít stoličky holek byl naprosto dokonalý nápad (taky nebyl můj). A co jsme připravili na pondělí? I když pondělí je obecně zavírací den pro zámky, hrady a jiné pamětihodnosti, Lucka objevila že nedaleko Hluboké je velký Sportovně relaxační areál se spoustou atrakcí. Pro nás jasná volba. Ale trávit celý den pozorováním poskakujících dětí a strachovat se, z čeho spadnou, se nám nechtělo. Trochu kultury jsme přece jen zařadili.

celý článek

Zobrazit články

aktuální fotogalerie

Návštěva M&M's

26.07.2018

přejít na fotogalerii

Chlapská jízda, Jizerské hory

13.06.2018

přejít na fotogalerii

Setkání AZ, Abertamy

24.12.2017

přejít na fotogalerii

Zobrazit fotogalerie
Chcete odebírat novinky mailem?
přihlášení odběru novinek

Jakožto neregistrovaný návštěvník máte možnost být informován o novinkách na webu. Stačí vyplnit do tohoto formuláře Vaší emailovou adresu a odeslat. Poté obdržíte do Vaší schránky odkaz, na který stačí kliknout a tím bude registrace odběru dokončená.

Před odesláním prosím vyplňte i kontrolní součet protirobotího opatření.

ankety

Oslavili jste 100 let?

28. října 2018 naše republika oslavila stoleté jubileum. Oslavili jste toto výročí?

15.11.2018+ 1 den
Před odesláním prosím vyplňte i kontrolní součet protirobotího opatření.
Zobrazit ankety