svátek má Bernardpondělí 20. srpen 2018
úvod

Projekt písemného a obrazového projevu mé maličkosti s cílem dokumentace událostí, setkání a akcí, přibarvený notnou dávkou nadsázky.

  • Css Template PreviewPrvní pochod, poslední se standartou
  • Css Template PreviewKačerovské setkání v podání M&M
  • Css Template PreviewZápad slunce na Ischii
  • Css Template PreviewCyriloMetodějoHusovské Jeseníky
  • Css Template PreviewŠvagři
  • Css Template PreviewStátní hrad Rabí
  • Css Template PreviewNa nákupu v Arkádách

aktuální články

Jak jsem se nechal převést

17.08.2018vynikající

Když tak zahloubám v paměti, vybavím si pouze dva převozníky. Jednoho kostlivce brázdící řeku Stix, druhým byl utrápený starý muž z pohádky "Tři zlaté vlasy děda Vševěda". Obě postavy zrovna v člověku nevzbudí moc nadšení a radosti, i když na jejich práci nelze vznést jedinou výtku. Včera jsem poznal další postavu vykonávající stejnou službu. Tenhle mě ale několikrát rozveselil a navíc se jeho chování zdálo až nehodné dnešní doby.

celý článek

O bubácích a hastrmanech, aneb jak jsem držel bobříka samoty a ticha

13.08.2018vynikající

Skutečně velmi rád bych Vám vyprávěl pohádku, plnou roztomilých postaviček a dobrým koncem. Ovšem bylo by to na míle vzdálené skutečnostem, které se odehrály na srpnovém cvičení, kterého jsem se účastnil. Noční můra byla realitou. A proč jsem zvolil takovýto název? Nemohu totiž prozradit velkou část faktů, sic nám to bylo důrazně zakázáno našimi nadřízenými. Obavy z úniku citlivých informací jsou celkem pochopitelné a tak jsem se rozhodl Vám převyprávět těch několik dní pod závojem tajemství. Ale něco prozradit můžu, vlastně i budu muset.

celý článek

Velký výlet po Třeboňsku - Jak Terezce utíkala holčička (1. díl)

26.07.2018vynikající

Z našich holek se pomalu ale jistě stávají bytosti, s kterými je možno komunikovat, stávají se řiditelnými (nemám na mysli manipulaci) a je s nimi obrovská zábava. To výrazně rozšiřuje možnosti, kde a jak lze trávit volný čas, potažmo několik dní volného času. Tedy dovolenou. Tentokrát jsme neplánovali rodinné aktivity ve smyslu jednodenních výletů s večerním návratem domů. Také jsme nemuseli brát ohledy na nutnost konzumace vlastní stravy a další rodičovské povinnosti vůči ratolestem. Cílem dovolené bylo ukázat holkám krásy naší vlasti a vzbudit v nich zájem cestovat a nebát se neznáma. Samozřejmě jsme měli jisté obavy, ale těšili jsme se.

celý článek

Zobrazit články

aktuální fotogalerie

Návštěva M&M's

26.07.2018

přejít na fotogalerii

Chlapská jízda, Jizerské hory

13.06.2018

přejít na fotogalerii

Setkání AZ, Abertamy

24.12.2017

přejít na fotogalerii

Zobrazit fotogalerie
Chcete odebírat novinky mailem?
přihlášení odběru novinek

Jakožto neregistrovaný návštěvník máte možnost být informován o novinkách na webu. Stačí vyplnit do tohoto formuláře Vaší emailovou adresu a odeslat. Poté obdržíte do Vaší schránky odkaz, na který stačí kliknout a tím bude registrace odběru dokončená.

Před odesláním prosím vyplňte i kontrolní součet protirobotího opatření.