Tak co Medvěde, už máš babu?

Chtěl bych se věnovat podrobnějšímu rozboru téhle otázky, kterou mi v poslední době pokládá hodně mých přátel. Hned na úvod chci zdůraznit, že mým přirozeným výběrem je párovat se s opačným pohlavím, takže rozhodně popírám jakékoliv dohady, jestli tedy náhodou nejsem teplej. Nejsem. V současné době jsem na vrcholu spokojenosti, jsem oproštěn od jakýchkoliv nutností cokoliv řešit, s nikým se nehádám atp. Je ale pravdou, že asi budu muset v budoucnu řešit nějaký protějšek. Jenže...

středa 21.01.2009 21.01.2009 00:00:00 publikovaný vlastní tvorba Jenda

Mé vnímání žen se rozkládá do několika skupin.

1 – Fifleny. Jsou to ženy, které lze zaujmout pouze naditou peněženkou, luxusním a velkým bytem, Mercedesem, vyžadující každoroční dovolenou v Egyptě, prostě jsou to ty, kterým imponují hory peněz. Jejich zevnějšek je většinou velice makeupový, v hodně případech řůžový a smrdi parfémem za tři litry na kilometr, nosí vysoké podpatky a nejnovější módní výstřelky.

2 – Ramboženy. Bohužel ani příroda není neomylná a tak někdy vnukne některému zástupci křehkého pokolení trochu více testosteronu a tak se objekt podle toho také chová. Pominu-li stavbu těla, hraje si dotyčná na řídící orgán celé skupiny (např. rodiny). Typ této ženy uvidíte hlavně v obchodních střediscích. Za nimi se vleče vyhublý chlapík tlačící vozík narvaný až po okraj, který hmotnostně několikanásobně převažuje výtlak muže. Svou drahou oslovuje „drahoušku“ nebo „miláčku“ a při většině otázek je odpovědí znuděný obličej dotyčné, konstatující „to je neschopnej debil“.

3 – Pipi. Nenechte se zmást, tahle dívka nemusí být nutně ozdobena zrzavými vlasy a nemusí nosit copy. Tento název jsem jim přiřadil proto, že „pipi“ se volá na slepice. Tyhle ženy jsou většinou hezké. Tento atribut si moc dobře uvědomují a dávají ho znát. Blízké okolí baví (možná více výstižné slovo je šokují) svými naivními a přímo debilními otázkami zaměřenými na svůj zevnějšek. Typickým dotazem pipky je: „Hele, a nemyslíš si, že mám tlusté nohy?“. Žít po boku takovéhohle stvoření, naprosto se odříznete od společnosti. Nikam s ní nemůžete, ani představit se nedá, protože je schopná během několika málo vteřin udělat ze sebe (a hlavně z vás) naprostého kreténa.

4 – Hérečka. Nikomu neberu to, že bere jakýkoliv fyzický kontakt pouze za tělesnou potřebu. Bohužel jsou i takové ženy, které prostě lezou z postele do postele. Ale ony to nemyslely zle. Rozhodně vás mají dále rády. Byla to jen tělesná potřeba. Jako když se potřebujete podrbat, nebo dojít si na hajzl. Když přijdete z toalety, taky se nikomu neomlouváte, že jste museli. Přiznám se, nepovažuji točení prasáren jako výdělečnou činnost a takováhle ženská by se mě ani dotknout nemohla.

5 – Ostatní. Protože nechci ženské pokolení rozškatulkovávat až do mrtě, zavedl jsem tuto kategorii. Zde se nalézají ženy, dívky a holky, které nejsou váš typ, mají dvě hlavy (vtip), nacházejí se v jiné sociální vrstvě (i když si s ní rozumíte, líbí se vám a je pro vás ideální, s hraběnkou prostě chodit nemůžete, pokud nejste baron) a další překážky (komunikační, intelektuální), které stojí v cestě úspěšnému spárování.

Takže co nám vlastně zbylo. Hrstka dívek, které se vám líbí, nebydlí na druhé straně zeměkoule, rozumíte si spolu, nevyždímá z vás výplatu, není slepicoidní, prostě ideál... Ale v této fázi přichází na řadu číslo nejhorší, číslo

6 – Zadaná. Nejsem zastáncem ani pravidla „co oči nevidí, to srdce nebolí“, ani „manželství není tělesná vada“ (to jsem citoval jednoho svého bývalého kolegu). Prostě lézt někomu do zelí není etické, ale je hlavně na přesdržku. A protože kamarádíte s lidmi (myslím tím chlapi) s kterými si máte co říct a rozumíte si spolu, většinou si rozumíte i s jejich přítelkyněmi. A tudíž většina zadaných a vdaných dívek jsou přítelkyně (manželky) vašich kamarádů. A přes to vlak nejede.

Takže co dál? Nic. Je mi naprosto proti srsti podávat si nějaký inzerát, či posílat svůj xicht někam na net. Zas tak starej nejsem. Takže až mě zase někdy někde potkáte, prosím, ptejte se mne na co chcete, ale vyhněte se větě: „Tak co Medvěde, už máš babu?“. Až se třeba jednou stane něco, co zkříží mou cestu s cestou nějaké dívky, která nesplňuje ani jedno z výše uvedených pravidel a já u ní nebudu také zapadat do nějakých záporných tříd (a věřím tomu, že i ty ženský mají nějaký seznam), pak Vám ji přivedu ukázat.

Hodnocení

Zpracování článku (jak je článek čtivý)

nehodnoceno
článek je starší 3 měsíce a nelze jej hodnotit

Věrohodnost článku (jak odpovídá článek skutečnosti)

nehodnoceno
článek je starší 6 měsíce a nelze jej hodnotit

Komentáře

Komentář můžete vložit i jako nepřihlášený uživatel.

CAPTCHA Image

nedůvěryhodný autor napsal(a) 02.01.2020 14:49

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 18.12.2019 21:01

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 15.12.2019 21:38

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 14.12.2019 16:14

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 12.12.2019 11:39

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 03.12.2019 21:46

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 01.12.2019 08:38

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 29.11.2019 18:29

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět

nedůvěryhodný autor napsal(a) 27.11.2019 20:54

zpráva byla smazána

vytvořit / odpovědět