Sbohem mládí...

Dnes jsem z hrůzou (i s nadšením) zjistil, že mé mladické myšlení pomalu ustupuje a začínám myslet, jako dospělý. Jaký je toho důkaz? Navštívil jsem obchod s oblečení C&A v Letňanech.

pátek 21.03.2008 21.03.2008 00:00:00 publikovaný soukromé příhody Jenda

Dostal jsem totiž svou první Logosí výplatu a rozhodl jsem se, že si koupím něco na sebe. Putoval jsem mezi regály obchodů a koukal po košilích. Některé byly hezké, ale drahé, některé byly nádherné, ale pro mě naprosto finančně nedostupné a když cena odpovídala (jakž takž) mým představám, moc se mi zboží nelíbilo. Teď to ale přijde. Já, který jsem vždycky byl příznivcem džínů a trika jsem se najednou zahleděl na oblek. Ale to nebylo jen kouknutí se. On mě přímo okouzlil. Nakonec jsem ale usoudil, že na koupi obleku nemám vzdělání a obhod jsem opustil. Navštívil jsem ještě Letňany, jestli tam nebudou mít z košil lepší výběr. Bylo to stejné. Takže jsem vybral tři kravaty a nechal se opět přitáhnou magickou mocí obleků. Chodil jsem kolem nich asi dvacet minut. Pak jsem si zkusil sako a na po páté jsem se trefil do své velikosti.Šel jsem si vyzkoušet i kalhoty a s velkou pomocí slečny prodavačky se mi povedlo zkompletovat mojí velikost. V hlavě mi začlo šrotit, že ten oblek chci, protože se mi líbí a ne, protože ho potřebuji. Zjistil jsem, že už uvažuji jako dospělák. Je to smutné, ale jednou to přijít muselo.

Hodnocení

Zpracování článku (jak je článek čtivý)

dobrá práce

1 hodnotil(a) 22.03.2017 23:17:41

dobrá práce

článek je starší 3 měsíce a nelze jej hodnotit

Věrohodnost článku (jak odpovídá článek skutečnosti)

nehodnoceno
článek je starší 6 měsíce a nelze jej hodnotit

Komentáře

Komentář můžete vložit i jako nepřihlášený uživatel.

CAPTCHA Image

K tomuto článku dosud nikdo nevložil komentář.

Seriál a související články

Jak jsem vstoupil do rodiny IT - Jak jsem zadal první chybu (3. díl)

Nevelký zákaznický tým, jehož jsem se stal členem, se skládal z analytiků, vývojářů, jednoho architekta, jednoho projekťáka a dvou testerů. Lenky a mě. Abych nenadělal hned na začátku více škody než užitku, byl jsem usazen k volnému stolu ke studiu funkční specifikace. Takto honosně pojmenovaný dokument ve zkratce obsahuje stávající stav aplikace a plánované změny. Pustil jsem se tedy to čtení a s velkými obavami musel přiznat, že rozumím jenom pár větám. A to v úvodu. "Specka" byla prošpikována zkratkami a technickými termíny, které byly pro mě záhadou. Navíc za mnou chodili kolegové s tím, že si mám nainstalovat tohle, ověřit přístup semhle a vytvořit přístup tuhle. Říkal jsem si, že jestli přežiji zkušební dobu, bude to zázrak.