svátek má Iljapátek 20. červenec 2018
článek
27.08.2009 události s kamarády a přáteli nehodnoceno ☆☆☆☆☆ Hodnocení 0 / 0 Fotogalerie 0 Komentáře 2

Těžké a náročné (ne)stěhování Mildy

Je jedno proč a z jakého důvodu, ale Milda se bude stěhovat. Už nebude bydlet kousek ode mne a scházení se za účelem Battlefieldování a jiných mužských záležitostí bude náročnější. Ale i tak, přeji mu to. A protože jsou věci, které v jednom člověku neuděláte, i když jste sebešikovnější a sebesilnější, poprosil mne Milda o pomoc při stěhování. Já jsem samozřejmě pomoc přislíbil (hrozila mi negativní zpětná vazba :)). Akce „Kulový blesk“ stanovena na čtvrtek 27. července.

Ten den jsem měl spousta aktivit a tak jsem dorazil k Mildovi až kolem deváté hodiny. Musím zdůraznit, že i když jsem byl u Mildy několikrát, povedlo se mi stoupnout ke špatným dveřím. Hned jsem se pustil do oblékání montérek a masírování svalů, ale pan domácí prohlásil, že se mu vlastně ani stěhovat a balit nechce a že to necháme na někdy jindy. Místo toho prý dostanu najíst, napít a pokecáme si.

V nádherného půllitráčku (ten je fakticky bomba a ještě k tomu třetinka – takže člověk ušetří) se zlatila Plzeň a my jsme mezi výbuchy a létajícími těly (Band of brothers) probírali vše, o čem můžou dva kluci koukající na televizi mluvit.

Když už v televizi nezbyl nikdo, kdo by mohl létat, krvácet, či jinak náš zrak zaujmout, Milda se pustil do přípravy jídla. Zručně otáčel knoflíky sporáku, neustále rozsvěcoval v lednici a po chvilce se ke mne nesly lahodné vůně. Šikula.

Obdržel jsem královskou porci masa s vynikající přílohou. Byly to takový žlutý kuličky (popcorn před rozprsknutím). Moc jsem si pochutnal. A když už hrozilo, že by mi mohl ujet poslední autobus a tím pádem otravovat Mildovo soukromí do druhého dne, rozhodl se situaci řešit a vykopnul mne (to byl vtip).

Takže stěhovací pohotovost přetrvává. Doufám, že zase dostanu najíst, protože je zábavnější se ládovat dobrotou, než tahat bedny :).


Předchozí článek
Prase u vody

pdf

Článek si můžete vygenerovat a uložit jako PDF dokument.

hodnocení

Ohodnoťte zpracování článku. Je článek čtivý, anebo by to malé dítko sesmolilo lépe?

Tento článek je starší než 3 měsíce (8 let, 11 měsíců) a proto jej nelze hodnotit.

Ohodnoťte věrohodnost článku. Je článek pravdivý, anebo výplodem autorovi fantazie?

hodnocení věrohodnosti článku

komentáře

obrázek hosta 15.09.2009 16:04
Jenda napsal(a)
Oprava přijata. Milda zručně indukoval plotýnky, neustále rozsvěcel v lednici a po chvilce...
Teď už jsi spokojen kluku? :)
obrázek hosta 15.09.2009 14:37
Milda napsal(a)
jen mala oprava... ja mam indukcni plotynky a tam se zadnym knoflikem neotaci :-) 
Chcete vytvořit komentář?

Tento článek je starší než 6 měsíců (8 let, 11 měsíců) a proto jej nelze komentovat.

vizitky

Chcete přiřadit vizitky?

Bohužel nemáte právo zobrazit formulář: přiřazení vizitek článku.