JendaWeb

Projekt písemného a obrazového projevu mé maličkosti s cílem dokumentace událostí, setkání a akcí, přibarvený notnou dávkou nadsázky.

Příjemný večer návštěvníku, vítej zpět

Jak jsem přesedlal z koňských sil na černé zlato - Vstupní maraton (3. díl)

16.08.2019 nehodnoceno
Jako zatím v každé firmě, kde jsem působil, byla součástí zaškolení série vstupních školení. V tomto případě mi přišla pozvánka hned na dva dny. Z harmonogramu jsem měl možnost dozvědět se o tématech, která budou probírána. Na některá jsem se těšil, na jiná méně, u dalších jsem ani nevěděl, o čem pojednávají. Co mě ale po několika vteřinách studia šokovalo, byl jazyk, ve kterém budou školení vedena. Nepředpokládal jsem, že EN je zkratkou pro češtinu. Pocítil jsem naplno handicap, který mě provází již několik let. Obavy mě vybičovaly k tomu, abych se svěřil kolegům. Tým mě ovšem ujistil v tom, že úroveň náročnosti není vysoká a běžně znalý jedinec musí rozumět. Licitovat nad tím, jestli jsem právě tento jedinec, se mi nechtělo.

Jak jsem přesedlal z koňských sil na černé zlato - Zdravotní prohlídka (2. díl)

16.08.2019 nehodnoceno
I když jsem zdravý jako řípa (zatím), chápu, že nasadit si do firmy bacily prolezlého, nahluchlého, anebo chromého člověka je risk. Proto jsem nepřikládal nutnosti podrobit se vstupní lékařské prohlídce žádnou nevoli. Bohužel pro mne, nepřikládal jsem tomu ani pozornost a pořízení výpisu ze zdravotní dokumentace jsem neustále oddaloval. Když se přiblížil termín mého nástupu, musel jsem začít jednat. Vstupní lékařská prohlídka musela být provedena ještě před nástupem do nového zaměstnání. A ouha. Narazil jsem. V den, kdy jsem začal úkol řešit, nastoupil můj obvodní lékař dvoutýdenní dovolenou. A vracel se až pátého následujícího měsíce. Tep se mi zrychlil a začal jednat. Zjistil jsem si kdo je zastupujícím lékařem, telefonicky se s ním spojil a zjistil, že supl je určen pouze pro urgentní případy a nemá (v tomto případě doktorka) přístup do kartotéky pacientů. Tudíž mé žádosti, ať byla jakkoliv zoufalá, nemohlo být vyhověno.

Jak jsem přesedlal z koňských sil na černé zlato - První minuty (1. díl)

16.08.2019 nehodnoceno
Po osmi dlouhých, krásných a zajímavých letech jsem se rozhodl změnit firemní barvy a odložit žlutočernou s logem koně. Pro nezasvěcené, nebyl jsem zaměstnán jako závodní jezdec, neboť Ferrari má ve znaku sice oře, ale na červeném podkladu. Jednoho dne mi zazvonil telefon, ze sluchátka zazněl známý hlas a pozval mě k nezávazné schůzce ohledně nabídky nové práce. Již nějakou dobu jsem rozmýšlel nad pracovní změnou a proto souhlasil. Na první schůzku navázala druhá a já dospěl k názoru, že změna bude dobrou volbou. A jak to tak bývá, během procesu přeměny se samozřejmě událo mnoho nevšedního.

Návštěva M&M's

26.07.2018
fotogalerie článku

Chlapská jízda, Jizerské hory

13.06.2018
fotogalerie článku

výsledková listina /

registrovaný uživatelzískaná hodnostcelkem bodů
I když tomu lze jen hodně těžko uvěřit, minulý měsíc nezískal nikdo žádný bod.

Výherci blahopřeji a všem uvedeným děkuji a přeji hodně štěstí v tomto měsíci.

Body administrátora se nezapočítávají

Identifikovaní návštěvníci

Zde jsou uvedení návštěvníci, kteří po sobě zanechali na stránkách stopu. Možná se jednalo o vložení komentáře, anebo vzkazu. Možná jste to byli právě Vy.
Nechcete si vytvořit účet? Zabere to jen pár minut a přinese Vám to spousta výhod.